1. Матић Верољуб – директор школе
  2. Лукић Соња- шеф рачуноводства
  3. Танасић Весна- секретар
  4. Ковачевић Весна – проф. социологије и библиотекар
  5. Вуковић Ивана- стручни сарадник
  6. Стефан Марковић – стручни сарадник
  7. Стојановић Јасмина- проф. српског језика
  8. Марковић Лидија- проф. српског језика
  9. Јеремић Татјана- проф. српског језика
  10. Јанковић Јасмина- проф. српског језика
  11. Блажић Мирјана – проф. српског језика
  12. Лазаревић Снежана- проф. енглеског језика
  13. Гајић Марина- проф. енглеског језика
  14. Цвејић Драгана- проф. руског језика
  15. Снегић Бојана – проф. математике
  16. Ђаковић Марија- проф. математике
  17. Гајић Марија- проф. математике
  18. Поповић Борисав- проф. информатике
  19. Пушић Зоран- проф. физичког васпитања
  20. Јуришић Иван- проф. физичког васпитања
  21. Станојчић Александар – проф.физичког васпитања
  22. Марић Далиборка- проф. историје
  23. Лекић Горан- проф. историје
  24. Павловић Вера- проф. биологије
  25. Јовичић-Томић Гордана- проф. географије
  26. Перић Владимир- проф. верске наставе
  27. Павловић Марија- проф. анатомије и дерматологије
  28. Бајић Маријана- проф. економске групе предмета
  29. Глигорић Весна- проф. економске групе предмета
  30. Живановић Јелена- проф. економске групе предмета
  31. Глишић Ивана-проф. економске групе предмета
  32. Поповић Драгољуб- проф. економске групе предмета
  33. Цветиновић Јелисавка- проф. машинске групе предмета
  34. Петар Марковић- проф. машинске групе предмета
  35. Мијаиловић Драган- проф. машинске групе предмета
  36. Симић Зоран – проф. машинске групе предмета
  37. Михаиловић Жика- наст практичне наставе
  38. Јовић Милорад- наст. практичне наставе
  39. Стојановић Драган- наст. практичне наставе
  40. Попадић Горан- проф. пољоприврене групе предмета
  41. Поповић Саша – проф. пољоприврене групе предмета
  42. Пантелић Радојка- проф. пољоприврене групе предмета
  43. Ђурановић Биљана- наст. практичне наставе фризерске струке
  44. Петровић Валентина наст. практичне наставе фризерске струке
  45. Поповић Јагода- помоћник у настави
  46. Ковачевић Јован – административни радник
  47. Поповић Миленија – помоћни радник
  48. Гајић Весна – помоћни радник
  49. Васић Милица – помоћни радник
  50. Вукашиновић Јасмина – помоћни радник
  51. Васић Јован – помоћни радник
  52. Ранковић Бранко – помоћни радник