1. Матић Верољуб –  директор школе
  2. Танасић Весна  –   секретар
  3. Лукић Соња   –     шеф рачуноводства
  4. Ковачевић Весна – професор социологије и библиотекар
  5. Вуковић Ивана  –   стручни сарадник
  6. Стојановић Јасмина – професор српског језика
  7. Марковић Лидија – професор српског језика
  8. Јеремић Татјана –  професор српског језика
  9. Блажић Мирјана –  професор српског језика
  10. Лазаревић Снежана – професор енглеског језика
  11. Гајић Марина –  професор енглеског језика
  12. Ераковић Загорка – професор енглеског језика
  13. Давидовић Снежана – професор руског језика
  14. Снегић Бојана –   професор математике
  15. Ђаковић Марија – професор математике
  16. Поповић Борисав – професор информатике
  17. Митровић Младен – професор информатике
  18. Пушић Зоран – професор физичког васпитања
  19. Јуришић Иван – професор физичког васпитања
  20. Станојчић Александар – професор физичког васпитања
  21. Марић Далиборка – професор историје
  22. Лекић Горан – професор историје
  23. Павловић Вера – професор биологије
  24. Миленковић Слађана – професор хемије
  25. Јовичић-Томић Гордана – професор географије
  26. Петровић Маја – професор социологије
  27. Перић Владимир – вероучитељ
  28. Павловић Марија – професор анатомије и дерматологије
  29. Бајић Маријана – професор економске групе предмета
  30. Глигорић Весна – професоре економске групе предмета
  31. Живановић Јелена – професор економске групе предмета
  32. Поповић Драгољуб – професор економске групе предмета
  33. Цветиновић Јелисавка – професор машинске групе предмета
  34. Петар Марковић – професор машинске групе предмета
  35. Мијаиловић Драган – професор машинске групе предмета
  36. Симић Зоран – професор машинске групе предмета
  37. Михаиловић Жика – наставник практичне наставе у машинству
  38. Јовић Милорад – наставник практичне наставе у машинству
  39. Стојановић Драган – наставник практичне наставе у машинству
  40. Попадић Горан – професор пољоприврене групе предмета
  41. Поповић Саша – професор пољоприврене групе предмета
  42. Пантелић Радојка – професор пољоприврене групе предмета
  43. Бабић Ана – професор пољоприврене групе предмета
  44. Ђурановић Биљана – наставник практичне наставе фризерске струке
  45. Петровић Валентина – наставник практичне наставе фризерске струке
  46. Поповић Јагода – помоћник у настави
  47. Ковачевић Јован – административни радник
  48. Поповић Миленија – помоћни радник
  49. Гајић Весна –  помоћни радник
  50. Васић Милица – помоћни радник
  51. Вукашиновић Јасмина – помоћни радник
  52. Васић Јован – помоћни радник
  53. Ранковић Бранко – помоћни радник